Wody termalne

Bezsenność, bóle głowy, mięśni, schorzenia kręgosłupa, drażliwość, problemy z koncentracją, nagłe alergie i wypalenie emocjonalne to tylko niektóre symptomy krzyku naszego organizmu o pomoc, tu najlepiej pomogą kąpiele w wodach termalnych!

Polecamy Termy w Bukowinie Tatrzańskiej, zlokalizowane od nas tylko ok. 3,5 km, które są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym. Obiekty termalne obejmą 12 basenów: 6 wewnętrznych i 6 zewnętrz­nych. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C (dojazd samochodem 15 min.)

Na uwagę zasługują Termy Podhalańskie w Szaflarach (dojazd 7 km). To obiekt złożony z zespołu całorocznych basenów termalnych, zewnętrznych i wewnętrznych. Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w zakresie od 30°C do 38°C. Baseny termalne o łącznej powierzchni 970 m2 wyposażone są w różnorodne urządzenia do hydromasażu takie jak: bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki i ławki do masażu powietrznego, jeżyki i gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku wąskim i szerokim strumieniem wody. Dodatkowo w głównej hali basenowej znajduje się łaźnia parowa oraz wanna „Whirpool”. Woda termalna, która wypełnia niecki basenowe jest wodą zmineralizowaną i z powodzeniem może zostać wykorzystana w balneologii (dojazd samochodem 20 min.)

Polecamy NOWOŚĆ 2015 roku Gorący Potok w Szalafach jak sie mienią - rezerwar relaksu! Baseny + dobra zabawa! 

Wiele radości sprawią Wam na pewno uruchomione w ostatnim czasie Termy w Chochołowie - 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych z licznymi atrakcjami dla najmłodszych!

Proponujemy nowczesny i zarazem luksusowy park wodny Terma Bania w Białce Tatrzańskiej oddalony od nas ok. 18 km. Warto też odwiedzić  Aqua Park w Zakopanem, który oferuje wodna zabawę dla całej rodziny!